Het team

Groepen

Groep 1-2a: Lisanne Groenwegen

l.groenewegen@denieuweweg.wsko.nl

Groep 1-2b: Annelotte Boers

a.boers@denieuweweg.wsko.nl

Groep 3: Linda van der Lans en Brigitta Naastepad

l.vanderlans@denieuweweg.wsko.nl, b.naastepad@denieuweweg.wsko.nl

Groep 4: Nancy van den Ende en Rowena van Gent

n.vandenende@denieuweweg.wsko.nl, r.vangent@denieuweweg.wsko.nl

Groep 5: Mirjam Elkhuizen en Dieke Polstra

m.elkhuizen@denieuweweg.wsko.nl, d.polstra@denieuweweg.wsko.nl

Groep 6: Linda van Giesen en Rowena van Gent

l.vangiesen@denieuweweg.wsko.nl, r.vangent@denieuweweg.wsko.nl

Groep 7: Carly Persoon

c.persoon@denieuweweg.wsko.nl

Groep 8: José Reijnders en Ilona van der Meer

j.reijnders@denieuweweg.wsko.nl, i.vandermeer@denieuweweg.wsko.nl


Ondersteuning

Klimopklasleerkracht: Judith Reijgers

j.reijgers@denieuweweg.wsko.nl

Onderwijsassistent: Desirée van Bergenhenegouwen

d.vanbergenhenegouwen@denieuweweg.wsko.nl

Conciërge: Ellen Veerkamp

e.veerkamp@denieuweweg.wsko.nl

Administratie: Manon Romswinckel

m.romswinckel@denieuweweg.wsko.nl

Intern Begeleider: Ilse de Baas

i.debaas@denieuweweg.wsko.nl

Directeur: Xander Damen

x.damen@denieuweweg.wsko.nl