Het team

Groepen

Groep 1-2a: Lisanne Groenewegen

l.groenewegen@wsko.eu

Groep 1-2b: Annelotte Boers

a.boers@wsko.eu

Groep 1-2c: Els Duijnisveld en Esmée van der Pols

e.duijnisveld@wsko.eu, e.vanderpols@wsko.eu

Groep 3: Linda van der Lans en Karina Zuidgeest

l.vanderlans@wsko.eu, k.zuidgeest@wsko.eu

Groep 4: Thijs van der Zanden en Nancy van den Ende

t.vanderzanden@wsko.eu, n.vandenende@wsko.eu

Groep 5: Linda van Giesen

l.vangiesen@wsko.eu

Groep 6: Sten van Nieuwkerk

s.vannieuwkerk@wsko.eu

Groep 7: Lea Valstar

l.valstar@wsko.eu

Groep 8: José Reijnders en Ilona van der Meer

j.reijnders@wsko.eu, i.vandermeer@wsko.eu

 

Bewegingsonderwijs: Jack van Lier

j.vanlier@wsko.eu


Ondersteuning

Klimopklasleerkracht: Judith Reijgers

j.reijgers@wsko.eu

Onderwijsassistent: Desirée van Bergenhenegouwen

d.vanbergenhenegouwen@wsko.eu

Leraarondersteuner: Judith Kottelaar

j.kottelaar@wsko.eu

Leraarondersteuner: Brigitta Naastepad

b.naastepad@wsko.eu

Conciërge: Ellen Veerkamp

e.veerkamp@wsko.eu

Administratie: Manon Romswinckel

m.romswinckel@wsko.eu

Intern Begeleider: Ilse de Baas

i.debaas@wsko.eu

Directeur: Xander Damen

x.damen@wsko.eu