Het team

Groepen

Groep 1-2a: Lisette Ernst

l.ernst@wsko.eu

Groep 1-2b: Annelotte Boers en Desirée van Bergenhenegouwen

a.boers@wsko.eu, d.vanbergenhenegouwen@wsko.eu

Groep 3: Nancy van der Ende en Judith Reijgers

n.vandenende@wsko.eu, j.reijgers@wsko.eu

Groep 4: Lisanne Groenewegen 

l.groenewegen@wsko.eu

Groep 5: Sten van Nieuwkerk

s.vannieuwkerk@wsko.eu

Groep 6: José Reijnders en Ilona van der Meer

j.reijnders@wsko.eu, i.vandermeer@wsko.eu

Groep 7: Lea Valstar 

l.valstar@wsko.eu

Groep 8: Linda van Giesen

l.vangiesen@wsko.eu

 

Bewegingsonderwijs: Krijn de Rijk

k.derijk@wsko.eu


Ondersteuning

Klimopklasleerkracht: Judith Reijgers

j.reijgers@wsko.eu

Onderwijsassistent groep 1/2: Desirée van Bergenhenegouwen

d.vanbergenhenegouwen@wsko.eu

Leraarondersteuner groep 3/4: Brigitta Naastepad

b.naastepad@wsko.eu

Leraarondersteuner groep 5 t/m 8: Judith Kottelaar

j.kottelaar@wsko.eu

 

Conciërge: Ellen Veerkamp

e.veerkamp@wsko.eu

Administratie: Manon Romswinckel

m.romswinckel@wsko.eu

Intern Begeleider: Ilse de Baas

i.debaas@wsko.eu

Directeur: Kim van den Bercken

k.vandenbercken@wsko.eu